45/4521-9109-056917 72120037611905691751 شهرستان بهارستان از نگاه ما - اتمام مطالعات مترو در دست احداث اسلامشهر و رباط کریم
شهرستان بهارستان از نگاه ما
اولین وبلاگ انتقادی پیشنهادی شهر گلستان نسیم شهر وصالح شهر و ...
چهارشنبه چهارم مرداد ۱۳۹۱
هابیل درویشی، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه در مراسم افتتاح رسمی 4 کیلومتر تونل و ایستگاه‌های ارم سبز و شهرک اکباتان از خط 4 متروی تهران اظهار داشت:

 در حال حاضر مترو اسلامشهر و رباط‌کریم در دست احداث است که طراحی و مطالعات آن به اتمام رسیده است ضمن اینکه مترو حرم حضرت امام و  فرودگاه و شهر پرند نیز با مشارکت دولت در دست اقدام است.

 

گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هابیل درویشی، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه در مراسم افتتاح رسمی 4 کیلومتر تونل و ایستگاه‌های ارم سبز و شهرک اکباتان از خط 4 متروی تهران اظهار داشت: کارهای عمرانی که در این منطقه انجام شده است منجر به اذیت ساکنین این منطقه شده است که از همه کسانی که تحمل کردند تقدیر می‌شود.

وی تصریح کرد: آخرین قطعه از خط 4 با 2 ایستگاه ارم سبز و اکباتان به طول 4.5 کیلومتر و ریل‌گذاری 9 کیلومتر و 190 هزار متر مکعب بتون و بیش از 20 هزار تن آهن آماده شده است.

درویشی خاطرنشان کرد: ویژگی خط 4 این است که شرقی‌ترین نقطه از تهران را به غربی‌ترین نقطه وصل می‌کند و شهروندان به راحتی می‌توانند از جنوب به تهران و کرج و بالعکس تردد کنند.

مدیر عامل شرکت مترو ادامه داد: با راه‌اندازی دو ایستگاه ارم سبز و شهرک اکباتان ازدحام در ایستگاه صادقیه از بین می‌رود و در واقع خط 2 و خط یک کامل می‌شود.

وی اضافه کرد: در خط 3 و خط 6 نیز در حال فعالیت هستیم که در خط 6 از میدان سپاه به طول 12 کیلومتر و با 10 ایستگاه و 3 کیلومتر تونل ساخته شده است.

درویشی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در خط 7 با دو دستگاه تی‌وی‌‌ان در حال کار هستیم و از نواب شروع و در نهایت به میدان صنعت می‌رسد که این خط حدود 12 کیلومتر با 10 ایستگاه و 8 کیلومتر تونل در سال 92 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مترو اسلامشهر و رباط‌کریم در دست احداث است که طراحی و مطالعات آن به اتمام رسیده است ضمن اینکه مترو حرم حضرت امام و  فرودگاه و شهر پرند نیز با مشارکت دولت در دست اقدام است.

درویشی خاطرنشان کرد: تا پایان سال 91 از خط متروی چهارراه ‌ولی‌عصر - مصلا به بهر‌ه برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت مترو افزود: در حالی امروز وارد ماه مردادماه سال 91 می‌شویم که 200 کارگاه در حال فعالیت هستند و بیش از 20 هزار نفر کارگر، پیمانکار، مهندس در زیر زمین تهران فعالیت می‌کنند و ماهیانه 70 میلیارد تومان هزینه داریم.

وی اضافه کرد: با گذشت 5 ماه از سال 91 ریالی بابت کار عمرانی به مترو داده نشده است و صدای ما به گوش مسئولان نمی‌رسد و امیدواریم تا پایان سال 91 شرمنده مردم تهران نشویم.

 


برچسب‌ها: مترو پرند, اسلامشهر, ریاطکریم, شهرستان بهارستان
نويسنده جواد خواجوند در ساعت 21:23 |

درباره ما
دوستان عزیز من خبرنگار نیستم من فقط وبلاگ نویسم.و نگرانیم از اینه که شما احساس کنید من خبرنگارم.
این وبلاگ اجتماعیست و بعضی از اخبار مهم را نیز منتشر مینماید و پلی است برای رسیدن صدای ناله ی ما به مسئولین و تمام مردم دنیا . پس درد دل خودتونو درباره ی مشکلاتتون تو شهرستان را در قسمت نظرات بیان کنید مطمئن باشید در صدر مطالب قرار خواهد گرفت .شاید تلنگری باشد برای بهتر شدن.مطمئن باشید به گوششان خواهد رسید با سپاس از همه ی شما
................................................
در قسمت نظرات انتقادات و مشکلات خود را در رابطه با هر شخص و ارگان ارسال نمایید مطمئن باشید بعد از بررسی آن را در صفحه ی اول درج می نماییم پس منتظر خبر و نقد شما هستیم
................................................
© کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبلاگ، متعلق به مدیر آن می باشد. استفاده از مطالب این وبلاگ، «با ذکر منبع»، بلامانع است. هرگونه استفاده از نوشته ها، عناوین (تیترها) و نظرسنجی های این وبلاگ، بدون رعایت قانون «حقوق پدیدآورندگان»، «حق تکثیر یا copyright» و بدون ذکر نام این وبلاگ، برخلاف قانون و شرعاً حرام است
................................................
منوي اصلي
آرشيو مطالب
آمار و امكانات

لينك دوستان
آخرين مطالب ارسالي
© کليه ي حقوق مادي و معنوي اين وبلاگ، متعلق به مدير آن مي باشد. استفاده از مطالب اين وبلاگ، «با ذکر منبع»، بلامانع است. هرگونه استفاده از نوشته ها، عناوين (تيترها) و نظرسنجي هاي اين وبلاگ، بدون رعايت قانون «حقوق پديدآورندگان»، «حق تکثير يا copyright» و بدون ذکر نام اين وبلاگ، برخلاف قانون و شرعاً حرام است.
  .
">